0
Logowanie
Rejestracja - nowe konto
Ulubione
ENG
Produkt został dodany do ulubionych - kliknij tutaj aby otworzyć ulubione
Produkt został usunięty z ulubionych
Wybrany produkt został dodany do koszyka
Wybrany produkt został usunięty z koszyka
Produkty
/
Marki

Informacje


Ostatnio oglądane


Najczęsciej kupowane

Wszystkie produkty producenta - Allnet (14)


Cena od  do  Nazwa  
 
AN-ALLNET-145000
Na zamówienie
9,99 EUR
~48,65 PLN
-
+
+10
ALL048700 gem. IEEE 802.3af & IEEE802.3at & IEEE802.3at++ LT PoE (48VDC) Normal/High-Power PoE 90 W Eingang: 1xPOE IN TP-Buchse, Ausgang: 1xTP-Buchse Data out, Spannungsausgang 10-25V einstellbar max.90 W, 2x USB 2.0 bis zu 2A pro Port 90 Watt, Klinke
AN-ALLNET-99300
Na zamówienie
112,24 EUR
~546,59 PLN
-
+
+10
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.ab und IEEE802.3at High Power Standard 30W, IEEE802.3af 15,4W 1 Port 10/100/1000 Base-T (Dane) do switcha i 1 Port 10/100/1000 Base-T (Prąd/Dane) do urządzenia (PD)
AN-ALLNET-89537
Na zamówienie
37,45 EUR
~182,37 PLN
-
+
+10
AN-ALLNET-146475
Na zamówienie
399,00 EUR
~1 943,05 PLN
-
+
+10
AN-ALLNET-146334
Na zamówienie
3,99 EUR
~19,43 PLN
-
+
+10
ALL-SG8910PM 8 Ports Full PoE nach IEEE802.3at & IEEE802.3af + 2 Ports Gigabit SFP mit Max. 240W PoE-Budget, Managebar mit PoE Ports ON/OFF, NEU: PoE ON/OFF API für 3rd Party Support, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, Jumbo Frames und IGMP Snooping Support, Link
AN-ALLNET-137466
Na zamówienie
306,27 EUR
~1 491,47 PLN
-
+
+10
AN-ALLNET-133125
Na zamówienie
5,99 EUR
~29,17 PLN
-
+
+10
24-Port 10/100/1000Mbit mit 24 Full Power-PoE nach IEEE802.3at mit max. 30W Pro Port + 4 Gigabit SFP, Web-Management-Rack-Swich, Port und Tag basierendes VLAN, Port-Mirroring, Spanning Tree, PoE-Einschalten/Ausschalten über Webinterface, Bandbreitenkontro
AN-ALLNET-123236
Na zamówienie
598,00 EUR
~2 912,14 PLN
-
+
+10
Power over Ethernet Injector nach IEEE802.3af 15,4W/IEEE802.3at 25W/IEEE802.3at++ 90W, 2x 10/100/1000Mbit Base-T Gigabit-Schnittstellen, externes 56V 2A Netzteil, Temp Bereich: 0° H 0
AN-ALLNET-112270
Na zamówienie
91,25 EUR
~444,37 PLN
-
+
+10
"2x Gigabit Ethernet ports PoE (Daten und Strom) LT PoE++, IEEE802.3 at+/at/af bis zu 6 Repeater kaskadierbar"
AN-ALLNET-102328
Na zamówienie
79,00 EUR
~384,71 PLN
-
+
+10
ALL0488V4 support IEEE 802.3af/at (48VDC) Output: 1xData & PoE OUT, (48VDC/0.5A) Input: 1xTP RJ45 In, Class 4: 48VDC@30W, ***internal Powersupplyl***, Support PoE on Pins 4/5 (+), 7/8 (
AN-ALLNET-131751
Na zamówienie
30,74 EUR
~149,70 PLN
-
+
+10
ALLNET Switch smart managed 24 Poert Gigabit PoE AT + 4x SFP+, SNMP, ALL-SG8428FPM-10G 19" fanless PoE 350W
AN-ALLNET-158743
Na zamówienie
193,23 EUR
~940,99 PLN
-
+
+10
ALLNET ALL4780 / Switch Modul (Mini-GBIC), 2Wire-Set, max. 3km Industry standard small form factor Pluggable (MSA compliant) SFP Provide 100/100 Mbps up to 400m over CAT 5e Max. Distance 2,5~3km by 1Mbps Industrial rated for
AN-ALLNET-141113
Na zamówienie
193,23 EUR
~940,99 PLN
-
+
+10
ALLNET Switch Modul ALL4758 SFP+(mini Gbic), 10Gbit Singlemode, LR/LC
AN-ALLNET-101190
Na zamówienie
193,23 EUR
~940,99 PLN
-
+
+10

Sposoby prezentacji produktów 
Aby się skontaktować z naszą firmą, kliknij link powyżej, zostaniesz przekierowany do strony kontaktowej.
  • Kontakt
  • ul. Rakowiecka 30, 02-528 Warszawa
  • tel. 226467676, kontel.net@kontel.pl
  • NIP: 5210127034
  • Newsletter
  • Zaprenumeruj nasz newsletter i bądź na bieżąco z promocjami
  • E-mail  Gotowe